Šta ćete naučiti

  • suštinu i širinu prodajnih aktivnosti
  • kako da analitički pristupiš svim segmentima prodaje
  • kako da definišeš svoje prodajne ciljeve
  • kako komunikaciju sa drugima podići na viši nivo
  • kako da pregovaraš
  • koji su elemetni prodajnog kruga
  • kako da uspešno zaključiš prodaju
  • ko su tvoji strateški klijenti i kako izgraditi poverenje sa njima

Za koga je ovaj kurs

Za sve, od prodavca početnika do menadžera prodaje. Za one koji svakodnevno nastoje da razumeju potrebe kupca/klijenta, da mu stvore želju da kupe njihov proizvod/uslugu. Za one koji žele da usavrše svoje prodajne veštine, koji žele da nauče da razmišljaju prodajno i da nauče kako uveriti klijenta da je on kupio od vas, da im vi to niste prodali. Ako si početnik u prodaji, ne brini, učićeš sve ispočetka. Od osnovih pojmova i pravila. Ako se već baviš prodajom, odlično, podsetićeš se stvari koje znaš, a usput ćeš čuti nove savete i trikove kako da budeš još bolji prodavac.

Šta možeš da radiš nakon kursa

like Da uz metode i tehnike iz kursa profesionalnije, efektivnije i efikasnije utičeš na povećanje prodaje svog proizvoda/usluge ili svog klijenta/kompanije u kojoj radiš.

O kursu

Kurs Prodaja - strategija i tehnike se sastoji od 10 lekcija. Kroz kurs ćeš naučiti ili se podsetiti osnovnih pojmova iz procesa prodaje, koje su sve faze i koji sve faktori utiču na taj proces. Od postavljanja ciljeva prodaje pa sve do osnovnih načela strategije, komunikacije i analize prodaje. Proćićemo i tehnike pregovaranja i prodaje i naravno zaključenja prodaje. Kako da izgradimo poverenje sa našim klijentima i da oni strateški, postanu i naši lojalni klijenti?
author name

O predavaču

Sa iskustvom od preko 30 godina u prodaji, menadžmentu i marketingu.

Milan je rukovodio celokupnim procesom prodaje u respektabilnim kompanijama kao što su

ComTrade Group, Asus Technologies, EUnet Group, La Fantana.

Uspešno je sarađivao u oblasti prodaje i marketinga sa mnogim partnerima i klijentima a neki od njih su

Savacoop, Politika AD, SmartPoint Adriatik, Gold Gondola, PKS.

Bavi se i mentorstvom i stručnim predavanjima u okviru Management Training Center-a.

6 meseci pristupa kursu

30000 RSD

Za polaznike van Srbije cena je 260 evra Cena u EUR može varirati zbog razlike u obračunu kursa kod banke.

Kupi kurs danas

prvi korak je da napraviš nalog, a u sledećem koraku biraš način plaćanja

Slažem se sa uslovima korišćenja